"niedziela","Mon"=>"poniedziałek","Tue"=>"wtorek","Wed"=>"środa","Thu"=>"czwartek","Fri"=>"piątek","Sat"=> "sobota"); if ($dz=gmDate("D")) { $dz_tyg="$dz_tyg[$dz]"; } //dzień $dzien=date("d"); //miesi±c $miesiac=array(1=>"stycznia","lutego","marca","kwietnia","maja","czerwca","lipca","sierpnia","września","października","listopada","grudnia"); if ($m=gmDate("n")) { $miesiac="$miesiac[$m]"; } //rok $rok=gmDate("Y"); //dzień roku $dz_roku=gmDate("z"); $dz_roku=$dz_roku+1; //wyswietlenie całosci echo ("Dzisiaj jest $dz_tyg, $dzien $miesiac $rok r. $dz_roku dzień roku"); ?>

Oferta obejmuje MINI MEDIC 2000Gi - najnowsze urządzenie do terapii światłem czeskiej firmy BioHENEX, które zostało stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenia jego twórców. W chwili obecnej jest najnowocześniejszym i jedynym na świecie urządzeniem do terapii promieniami infra całkowicie nieinwazyjną metodą.
 


Ze względu na łagodny sposób działania, terapia z zastosowaniem Mini Medic 2000Gi porównywalna jest z leczeniem naturalnym, ukierunkowanym na poprawę ogólnego stanu zdrowia człowieka. Urządzenie poprzez stymulację świetlną pobudza zdolności regeneracyjne organizmu. Do stymulacji dochodzi poprzez punktowe stosowanie rytmicznych impulsów świetlnych w niewidocznym zakresie promieniowania podczerwonego.

Mini Medic 2000Gi dzięki swojemu ogólnie stymulującemu i harmonizującemu działaniu, można stosować w przypadkach wielu schorzeń tak jako jednostkę samodzielną jak również w ramach uzupełnienia innych metod leczniczych. Prosta obsługa umożliwia stosowanie terapii w warunkach domowych. Jego stosowanie zaleca się w przypadku wszelkiego rodzaju zaburzeń samopoczucia. Szczególną skuteczność wykazuje przy leczeniu bólu o różnym podłożu oraz stanów zapalnych. Przyspiesza proces gojenia ran, a przede wszystkim wpływa na regenerację układu odpornościowego.

Strona załadowana w: 0.000048 sekund.