Dzisiaj jest sobota, 21 maja 2022 r. 141 dzień roku

Oferta obejmuje MINI MEDIC 2000Gi - najnowsze urządzenie do terapii światłem czeskiej firmy BioHENEX, które zostało stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenia jego twórców. W chwili obecnej jest najnowocześniejszym i jedynym na świecie urządzeniem do terapii promieniami infra całkowicie nieinwazyjną metodą.
 


Ze względu na łagodny sposób działania, terapia z zastosowaniem Mini Medic 2000Gi porównywalna jest z leczeniem naturalnym, ukierunkowanym na poprawę ogólnego stanu zdrowia człowieka. Urządzenie poprzez stymulację świetlną pobudza zdolności regeneracyjne organizmu. Do stymulacji dochodzi poprzez punktowe stosowanie rytmicznych impulsów świetlnych w niewidocznym zakresie promieniowania podczerwonego.

Mini Medic 2000Gi dzięki swojemu ogólnie stymulującemu i harmonizującemu działaniu, można stosować w przypadkach wielu schorzeń tak jako jednostkę samodzielną jak również w ramach uzupełnienia innych metod leczniczych. Prosta obsługa umożliwia stosowanie terapii w warunkach domowych. Jego stosowanie zaleca się w przypadku wszelkiego rodzaju zaburzeń samopoczucia. Szczególną skuteczność wykazuje przy leczeniu bólu o różnym podłożu oraz stanów zapalnych. Przyspiesza proces gojenia ran, a przede wszystkim wpływa na regenerację układu odpornościowego.

Strona załadowana w: 0.000071 sekund.