Dzisiaj jest sobota, 21 maja 2022 r. 141 dzień roku

Terapia to nie tylko leczenie stanów chorobowych. To także zapobieganie występowaniu chorób i innych problemów zdrowotnych. W obu tych wypadkach poszukuje się coraz częściej metod naturalnych, które nie działają z pomocą środków chemicznych. MiniMedic 2000GI to urządzenie, dzięki któremu mogą państwo walczyć z chorobami, bólami, ale także działać profilaktycznie wzmacniając układ immunologiczny organizmu.

Urządzenie to wykorzystuje wiązki świetlne, aby stymulować komórki do działania. Dzięki temu układ immunologiczny staje się bardziej odporny na występowanie chorób, a także lepiej sobie z nimi radzi.

Aparat Mini Medic 2000 Gi występuje w 2 wersjach:

a) z zewnętrznymi sondami świetlnymi
b) z wewnętrznymi sondami świetlnymi wbudowanymi w urządzenie.

Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w końcówkę (aplikator) typu PEN służącą do naświetlań punktowych.

Przykładowe możliwości miejsc naświetlania w zależności od występowania klinicznego obrazu choroby:

Kręgosłup szyjny: bóle i napięcia części szyjnej kręgosłupa, bóle głowy, zapobieganie osteoporozie, zawroty głowy.

Kręgosłup piersiowy: astma i przewlekłe zapalenie oskrzeli, choroby przeziębieniowe (podatność na te choroby), uczucie ucisku w klatce piersiowej, zapalenie gruczołu sutkowego, dolegliwości serca.

Kręgosłup piersiowy: zaburzenia trawienia.

Kręgosłup lędźwiowy: schorzenia nerek, stres.

Kręgosłup lędźwiowy: zaburzenia w oddawaniu moczu, bóle menstruacyjne, bóle krzyża (w okolicy lędźwiowej), zaparcia, hemoroidy, bóle brzucha.

Staw biodrowo-krzyżowy (kość krzyżowa): zaburzenia poziomu hormonów, bóle stawu biodrowego, zapalenie błony śluzowej macicy, bezpłodność, zaburzenia płciowe.
 

Strona załadowana w: 0.000060 sekund.